ÚVODNÁ STRÁNKA / HOMEPAGE
 
 
 
 
 
BEST IN SHOW
Posudzovateľ / Judge: Ridarčíková Gabriela, SK
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1076
LHASA APSO
SAYONARA THINKER OF GOLDEN SPRITE
CSIZMADIA GÁBOR, SK
2.
688
ZWERGSPITZ
UNBEATEN PREMIERA
BORKOWSKA-GROCHALA BOZENA, PL
3.
781
IRISH RED SETTER
GARTEN STAR´S RED BULL
GLONEKOVÁ BRONISLAVA, SK
 
 
 
 
 
JUNIOR BEST IN SHOW
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
237
DEUTSCHER BOXER GESTROMT
SPECIALITY FOR YOU SANVITA
RYMAR YV.YA, UA
2.
988
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
HAPPY MAN CANIS SATELLES
WOLOWCZYK DANIEL, PL
3.
684
THAI RIDGEBACK DOG
ARCHIBALD DE THAI DOG KING
BALÁZS HORVÁTH, H
 
 
 
 
 
VÍŤAZI SKUPÍN / BEST IN GROUP
 
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
FCI 1
 
 
Posudzovateľ / Judge: Harsányi Péter, H
 
1.
118
SHETLAND SHEEPDOG
MOORWOOD CARIBBEAN BLUE FLASH
SZULC ANNA, PL
2.
85
DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAARIG
FAUSTOO DLHÁ ROVEŇ
MAJSNIAR ALBÍN, SK
3.
79
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK
CLAIR DE LUNE SRDCERVÁČ
WÓJTOWICZ AGNIESZKA, PL
FCI 2
 
 
Posudzovateľ / Judge: Djevi Boroš Daniel, SRB
 
1.
241
DOBERMANN BRAUN UND ROT
BEATRIX IL CONTE DEL FORTE
MIERCZEWSKI RAFAL, PL
2.
301
LEONBERGER
LOKRIK P.BORA Z MILOTIČEK
PEŠKOVÁ DRAHOSLAVA, SK
3.
184
BULLDOG
KIRK DI BELLA NATURA
SZALAY JÁN, SK
FCI 3
 
 
Posudzovateľ / Judge: Borkowski Tomasz, PL
 
1.
439
AUSTRALIAN SILKY TERRIER
ZWICK BOHEMIA ALKÉ
MACHOVÁ ŠTEFÁNIA, SK
2.
515
SCOTTISH TERRIER
DOWNTOXN DUCADO
STANA+KRIEK RADO, SK
3.
446
BEDLINGTON TERRIER
COLACODA DRAMING HOLLYWOOD
LASINSKA-PILARZYK EWA, PL
FCI 4
 
 
Posudzovateľ / Judge: Czeglédi Attila, H
 
1.
598
DACHSHUND LANGHAAR
EROS DAGI-DOG
ORACZEWSKA DAGMARA, PL
2.
592
DACHSHUND KURZHAAR
MIGOTKA Z DACHU
MANIEWSKA HANNA, PL
3.
613
DACHSHUND RAUHHAAR
TORRO MONTEGRIS
DUDEK JUSTYNA, PL
FCI 5
 
 
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
1.
688
ZWERGSPITZ
UNBEATEN PREMIERA
BORKOWSKA-GROCHALA BOZENA, PL
2.
646
CHOW-CHOW BLACK
BETTY MONTANA LIUTO GUOLIS
MILIAUSKIENE ELENA, LT
3.
638
AMERICAN AKITA
BEAUTY OF SUN LUCK PEARL RIVER
KLUSKOVÁ MARKÉTA, CZ
FCI 6
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
1.
713
BEAGLE
ASTON MARTIN SPOTTY FRIEND
SERGEEVA I.,  RUS
2.
737
RHODESIAN RIDGEBACK
AMBER GRAND STAR QWANDOYA
PÁNKOVÁ HANA, CZ
3.
720
DALMATINER
ZENITH ANUSI MARZENIE
SCHNAUDT STEPHANIE, PL
FCI 7
 
 
Posudzovateľ / Judge: Stanovský Miroslav, SK
 
1.
781
IRISH RED SETTER
GARTEN STAR´S RED BULL
GLONEKOVÁ BRONISLAVA, SK
2.
767
BRACCO ITALIANO
ENEA DI CASAMASSIMA
MALISZEWSKA ANNA, PL
3.
814
WEIMARANER KURZHAAR
WINKLE MIGNON IMPERIUM STAR
SANTARIOVÁ MILENA, CZ
FCI 8
 
 
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
1.
859
GOLDEN RETRIEVER
DUTCH SUNDAY RUSTY LOVE
LORIŠOVÁ HELENA, CZ
2.
824
AMERICAN COCKER SPANIEL
LAYTON UN´ULTRA KATE
CAISOVÁ SILVIA, SK
3.
843
FIELD SPANIEL
WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD
OSTAPCZUK-GEBKA EWA, PL
FCI 9
 
 
Posudzovateľ / Judge: Supronowicz Malgorzata, PL
 
1.
1076
LHASA APSO
SAYONARA THINKER OF GOLDEN SPRITE
CSIZMADIA GÁBOR, SK
2.
969
CANICHE GRAND BLANC
AUDREY CRYSTAL SWAN
MIRGUS RASTISLAV, SK
3.
1056
CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS
AZAK CRESTEDGANG
PSENICOVA KATERINA, CZ
FCI 10
 
 
Posudzovateľ / Judge: Paunovič Dušan, SRB
 
1.
1147
SALUKI
CAESAR YRTEP
JEDRZEJCZAK AGNIESZKA, PL
2.
1159
WHIPPET
PETREZSELYEM PROJEKT NIGHT FLIGHT
MÓZES A.+NOVÁK D., H
3.
1126
IRISH WOLFHOUND
BENJAMIN MATUSALEM
ZÁHORSKÁ SILVIA, SK
 
 
 
 
 
JUNIOR VÍŤAZI SKUPÍN / JUNIOR BEST IN GROUP
 
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
FCI 1
 
 
Posudzovateľ / Judge: Harsányi Péter, H
 
1.
116
SHETLAND SHEEPDOG
JAPARO WITH VESCAMONTANA
SZULC ANNA, PL
FCI 2
 
 
Posudzovateľ / Judge: Djevi Boroš Daniel, SRB
 
1.
237
DEUTSCHER BOXER GESTROMT
SPECIALITY FOR YOU SANVITA
RYMAR YV.YA, UA
FCI 3
 
 
Posudzovateľ / Judge: Borkowski Tomasz, PL
 
1.
518
SCOTTISH TERRIER
KARIN Z KLICPEROVA CHLUMCE
STANA+KRIEK RADO, SK
FCI 4
 
 
Posudzovateľ / Judge: Czeglédi Attila, H
 
1.
591
DACHSHUND KURZHAAR
RIPOSTA TULIS MANORE
DEMBINIOK ALEKSANDRA, PL
FCI 5
 
 
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
1.
684
THAI RIDGEBACK DOG
ARCHIBALD DE THAI DOG KING
BALÁZS HORVÁTH, H
FCI 6
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
1.
706
BAGLE
GEE-GEE UD Z VRBOVÉ LHOTY
BUDKOVI B.+J., CZ
FCI 7
 
 
Posudzovateľ / Judge: Stanovský Miroslav, SK
 
1.
784
IRISH RED SETTER
COPPER´S MAGIE GLIMMER
GLONEKOVÁ BRONISLAVA, SK
FCI 8
 
 
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
1.
899
LABRADOR RETRIEVER
T´FAMOUS MOLLY SUN IN THEIR EYES
KOŠULIČOVÁ HELENA, SK
FCI 9
 
 
Posudzovateľ / Judge: Supronowicz Malgorzata, PL
 
1.
988
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
HAPPY MAN CANIS SATELLES
WOLOWCZYK DANIEL, PL
FCI 10
 
 
Posudzovateľ / Judge: Paunovič Dušan, SRB
 
1.
1159
WHIPPET
PETREZSELYEM PROJEKT NIGHT FLIGHT
MÓZES A.+NOVÁK D., H
 
 
 
 
 
VEĽKÁ CENA NÁRODNÝCH PLEMIEN
GRAND PRIX NATIONAL BREEDS
Posudzovateľ / Judge: Mravík Josef, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
801
SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ
ALAN SILVERTINA
MICENKO RASTISLAV, SK
2.
80
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK
ISHTAR Z PERONÓWKI
BOGUSLAWSKA AGNIESZKA, PL
3.
134
SLOVENSKÝ ČUVAČ
CEZAN RONOVA ZAHRADA
ORECHOVSKÝ JÁN, SK
4.
762
SLOVENSKÝ KOPOV
JUTA OD PARTILU
HVIŠČ RASTISLAV, SK
NAJKRAJŠÍ JEDINCI Z NEUZNANÝCH PLEMIEN
NON FCI BREEDS COMPETITION
Posudzovateľ / Judge: Zembjaková Mária, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1185
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
FLEUR
LITVIKOVÁ LENKA, SK
2.
1170
BIEWER YORKSHIRE TERRIER
HAPPY GIRL OF EXCLUSIVE TOY
NĚMCOVÁ ŠÁRKA, CZ
3.
1177
CHODSKÝ PES
GLORIA REGENIA BOHEMIA
DOMANÍKOVÁ KATARÍNA, CZ
JUNIOR HANDLING BIS
Posudzovateľ / Judge: Zembjak Jaroslav, SK
 
1.
JH 19
BOBRÍKOVÁ ANGELIKA, SK
 
 
JUNIOR HANDLING I.KATEGÓRIA
 
 
1.
JH 30
HANZEĽOVÁ MARGARETA,
 
 
2.
JH 12
ŠIMONOVÁ SIMONA,
 
 
3.
JH 11
ADAMČIAKOVÁ MONIKA,
 
 
JUNIOR HANDLING II.KATEGÓRIA
 
 
1.
JH 19
BOBRÍKOVÁ ANGELIKA, SK
 
 
2.
JH 37
ŠUBERTOVÁ TEREZA, CZ
 
 
3.
JH 4
GROMA LINA,
 
 
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV / BEST COUPLE
Posudzovateľ / Judge: Tušanová Monika, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
P 6
RHODESIAN RIDGEBACK
AMBER GRAND STAR QWANDOYA &
ASHARI PEARL FOR QWANDOYA
PÁNKOVÁ HANA, CZ
2.
P 4
SCOTTISH TERRIER
ARABELLA´S OFFICER &
DANNY SUGAR BABY OF BOCK´S CLAN
DRIESCH KLAUS, D
3.
P 8
ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ
HAMLET DE TRUFAS NEGRAS &
KAJA Z ŠARDANU
PINTÉR EVA & KAROL, SK
NAJKRAJŠIE ŠTEŇA / BEST BABY
Posudzovateľ / Judge: Gargušová Terézia, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
490
JACK RUSSEL TERRIER
GOLDJUMP AUSTRALIAN SIMPLY THE BEST
BLAŽOVÁ NIKOLETA, SK
2.
622
ALASKAN MALAMUTE
GRIPP OF YUKON MIDNIGHT SUNRISE
KLIMA JÁN, SK
3.
500
KERRY BLUE TERRIER
DERRYMORE DRAGON DREM
BORZOVÁ DANIELA, SK
NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA
BEST BREEDER´S GROUP
Posudzovateľ / Judge: Danková Patrícia, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Chovateľská stanica / Name of the kennel
Majiteľ / Owner
1.
S 3
LABRADOR RETRIEVER
ALDAMITY
BARTOŠOVÁ DANIELA, SK
2.
S 2
SHETLAND SHEEPDOG
CROFTS
KJELL & TORGERSEN, N
NAJKRAJŠÍ DORAST PES / BEST PUPPY MALE
Posudzovateľ / Judge: Štaudinger Juraj, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
478
FOX TERRIER WIRE
MISTERIOSO SENOR BROWN
CAMPOLMI ALESSANDRO, I
2.
629
AMERICAN AKITA
REGAL AKITAS AMADEUS
HAVLÍKOVÁ ZUZANA, SK
3.
529
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
BLAZINSTAFF FIRE N´ICE
BOTT DANA+MARIAN, SK
NAJKRAJŠÍ DORAST SUČKA / BEST PUPPY FEMALE
Posudzovateľ / Judge: Szokol Erika, H
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
742
RHODESIAN RIDGEBACK
BAYO PINKY PEARL QWANDOYA
PÁNKOVÁ HANA, CZ
2.
671
SAMOYED
ADVENTUROUS GIRL DUTCH MIRACLE
HRUŠKOVÁ STANKA, NL
3.
69
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK
GALA Z ORAVY
BOGUSLAWSKA AGNIESZKA, PL
NAJKRAJŠÍ VETERÁN / VETERAN BIS
Posudzovateľ / Judge: Kuriš Dušan, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
525
SOFT COATED WHEATEN TERRIER
ARMANDO MARIO DELLA QUATTROCENTO
ŠUBERTOVÁ PETRA, CZ
2.
246
DOBERMANN SCHWARZ UND ROT
ATIS Z RINCELOVA
MIHOK MICHAELA, SK
3.
183
BERNER SENNENHUND
CASSANDRA BERSALTYNA
HORUTOVÁ LENKA, CZ
NAJKRAJŠÍ Z TRIEDY ČESTNEJ / HONORS CLASS BIS
Posudzovateľ / Judge: Bíroš Milan, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
968
CANICHE GRAND BLANC
DANAE LADY BLACK QUEEN
SZOTÁKOVÁ DAGMAR, SK
2.
1057
CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS
NELY PUPO-HAICHI
HRČIAKOVÁ HANA, CZ
3.
171
BERNER SENNENHUND
BRENDA BERMONDO BOHEMIA
VALVODOVÉ A.& D., CZ
 
 
 
 
 
  
ZÁVEREČNÉ SÚŤAŽE / FINAL COMPETITIONS - 20.7.2012
  

Zväz športovej kynológie Slovenskej republiky srdečne gratuluje všetkým víťazov!

Slovak Association of Sports Cynology (ZŠK-SR) congratulates to all winners!