ÚVODNÁ STRÁNKA / HOMEPAGE
 
 
 
 
 
BEST IN SHOW 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Harsányi Péter, H
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1020
MASTINO NAPOLETANO
MISTER MASTINO DELLA SCALA
SZALAY JÁN, SK
 
 
 
 
 
BEST OF DAY 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Paunovič Dušan, SRB
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
621
IRISH RED SETTER
LOFTY DESPERADO
WÓJCIK EWA, PL
 
 
 
 
 
BEST OF DAY 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Paunovič Dušan, SRB
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1020
MASTINO NAPOLETANO
MISTER MASTINO DELLA SCALA
SZALAY JÁN, SK
 
 
 
 
 
JUNIOR BEST IN SHOW 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Supronowicz Malgorzata, PL
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
121
SHETLAND SHEEPDOG
JAPARO WITH VESCAMONTANA
SZULC ANNA, PL
2.
333
YORKSHIRE TERRIER
GUEMART RIO EN SUEŇO
DEDKOVÁ INGRID, SK
3.
677
ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK
WIRGIE SANT TULIP
KONEČNÍ D.& I., CZ
 
 
 
 
 
JUNIOR BEST IN SHOW 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Ridarčíková Gabriela, SK
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1323
MOPS (PUG)
DON QUIJOTE VON TERMEL
VILLÁNYI KINGA KATINKA, H
2.
814
BERNER SENNENHUND
DOMINGO ELDEGI
HYNKOVÁ E.+HYKLOVÁ E., CZ
3.
1388
IRISH WOLFHOUND
EILEEN ASHLAR GARTH
ŠTERBÁK PAVOL, SK
 
 
 
 
 
VÍŤAZI SKUPÍN / BEST IN GROUP 21.7.2012
 
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
FCI 1
 
 
Posudzovateľ / Judge: Borkowski Tomasz, PL
 
1.
84
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK
ISHTAR Z PERONÓWKI
BOGUSLAWSKA AGNIESZKA, PL
2.
122
SHETLAND SHEEPDOG
EDDIBAKKEN´S LUCKY LUKE
KJELL A TORGERSEN, N
3.
152
WELSH CORGI PEMBROKE
SIGGEN´S JADE
KINBERGEROVÁ RENÁTA, CZ
FCI 3
 
 
Posudzovateľ / Judge: Supronowicz Malgorzata, PL
 
1.
280
SCOTTISH TERRIER
GIOIA DI VIVERE DELLA QUATTROCENTO
WYSOCKI RADEK, PL
2.
285
SOFT COATED WHEATEN TERRIER
ARMANDO MARIO DELLA QUATTROCENTO
ŠUBERTOVÁ PETRA, CZ
3.
222
CAIRN TERRIER
AIDA ZO SENGETOVA
SEMANOVCI ROD., SK
FCI 4
 
 
Posudzovateľ / Judge: Stanovský Miroslav, SK
 
1.
385
DACHSHUND LANGHAAR ZWERG
SIR ATHOS EUPATRID
KOVALICKÁ LINDA, SK
2.
395
DACHSHUND RAUHHAAR ZWERG
ZWIREK Z PZYSTANI WODNIACKIEJ
KOWENZOWSKI MICHAL, PL
3.
377
DACHSHUND LANGHAAR
EROS DAGI-DOG
ORACZEWSKA DAGMARA, PL
FCI 5
 
 
Posudzovateľ / Judge: Harsányi Péter, H
 
1.
428
CHOW-CHOW BLACK
BETTY MONTANA LIUTO GUOLIS
MILIAUSKIENE ELENA, LT
2.
423
AMERICAN AKITA
BEAUTY OF SUN LUCK PEARL RIVER
KLUSKOVÁ MARKÉTA, CZ
3.
440
KLEINSPITZ NEUFARBEN
GLORIE BIANCA FIORE
BÚCIOVÁ BLANKA, SK
FCI 6
 
 
Posudzovateľ / Judge: Cegledi Attila, H
 
1.
490
BASSET HOUND
BASSBARR KALYPSO KID
CHAMRÁD ALEŠ, CZ
2.
519
BEAGLE
ASTON MARTIN SPOTTY FRIEND
SERGEEVA I., RUS
3.
529
DALMATINER
FLORIAN OD BÍLÉ LANĚ
LIŠKOVÁ EVA, CZ
FCI 7
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
1.
621
IRISH RED SETTER
LOFTY DESPERADO
WÓJCIK EWA, PL
2.
540
RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA
CSIPKÉSKÚTI JEGENYE
CZABÁN BERNADETT, H
3.
627
KLEINER MÜNSTERLÄNDER VORSTEHHUND
ABI Z HAREMU ARESA
DOMAŃSKA-FURMANEK EWA, PL
FCI 8
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ridarčíková Gabriela, SK
 
1.
782
LAGOTTO ROMAGNOLO
GLESKA FOR REAL
KADNÁROVÁ JANA, SK
2.
677
ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK
WIRGIE SANT TULIP
KONEČNÍ D.& I., CZ
3.
694
ENGLISH SPRINGER SPANIEL
BUMBLE BEE TAMAAM PL
IGLÓDYOVÁ M.+ A., SK
 
 
 
 
 
JUNIOR VÍŤAZI SKUPÍN / JUNIOR BEST IN GROUP 21.7.2012
 
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
FCI 1
 
 
Posudzovateľ / Judge: Borkowski Tomasz, PL
 
1.
121
SHETLAND SHEEPDOG
JAPARO WITH VESCAMONTANA
SZULC ANNA, PL
FCI 3
 
 
Posudzovateľ / Judge: Supronowicz Malgorzata, PL
 
1.
333
YORKSHIRE TERRIER
GUEMART RIO EN SUEŇO
DEDKOVÁ INGRID, SK
FCI 4
 
 
Posudzovateľ / Judge: Stanovský Miroslav, SK
 
1.
386
DACHSHUND LANGHAAR ZWERG
AIRIS Z OSTROŽSKÝCH JEZER
NEDOMA JAROSLAV, CZ
FCI 5
 
 
Posudzovateľ / Judge: Harsányi Péter, H
 
1.
405
ALASKAN MALAMUTE
AMAROK SNOW FLAKE OF ENGEL
ENGEL JANA & ULLI, SK
FCI 6
 
 
Posudzovateľ / Judge: Cegledi Attila, H
 
1.
513
BEAGLE
INFANTA S JANTARNOGO MORYA
SERGEEVA I., RUS
FCI 7
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
1.
641
SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ
ALAN SILVERTINA
MICENKO RASTISLAV, SK
FCI 8
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ridarčíková Gabriela, SK
 
1.
677
ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK
WIRGIE SANT TULIP
KONEČNÍ D.& I., CZ
 
 
 
 
 
VÍŤAZI SKUPÍN / BEST IN GROUP 22.7.2012
 
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
FCI 2
 
 
Posudzovateľ / Judge: Mravík Josef, SK
 
1.
1020
MASTINO NAPOLETANO
MISTER MASTINO DELLA SCALA
SZALAY JÁN, SK
2.
1300
RIESENSCHNAUZER SCHWARZ
EYK DYAS POLAND
KRUK-KOŹMIŃSKA HALINA, PL
3.
1005
LEONBERGER
LOKRIK P.BORA Z MILOTIČEK
PEŠKOVÁ DRAHOSLAVA, CZ
FCI 9
 
 
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
1.
1213
CANICHE MOYEN NOIR
GRACE THE EVENT STARRING MORAVIA
VAVROUŠKOVI JANA+PAVEL, CZ
2.
1147
BICHON Á POIL FRISÉ
FRIZZLED LIFE SANTA
PYATYGINA LIUDMYLA, UA
3.
1292
CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS
AZAK CRESTEDGANG
PSENICOVA KATERINA, CZ
FCI 10
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
1.
1383
IRISH WOLFHOUND
BLOW MAGNIFICIENT SAVINIKA
MATAJOVÁ IVETA, SK
2.
1367
AFGHAN HOUND
JAMES BOND AT ERSARI VARIUS AVIS
LORENC MARZENA, PL
3.
1403
PICCOLO LEVRIERO ITALIANO
BAUBLIS FORUM ROMANUM
NOWAK MONIKA, PL
 
 
 
 
 
JUNIOR VÍŤAZI SKUPÍN / JUNIOR BEST IN GROUP 22.7.2012
 
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
FCI 2
 
 
Posudzovateľ / Judge: Mravík Josef, SK
 
1.
814
BERNER SENNENHUND
DOMINGO ELDEGI
HYNKOVÁ E.+HYKLOVÁ E., CZ
FCI 9
 
 
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
1.
1323
MOPS (PUG)
DON QUIJOTE VON TERMEL
VILLÁNYI KINGA KATINKA, H
FCI 10
 
 
Posudzovateľ / Judge: Ryk Jan, PL
 
1.
1388
IRISH WOLFHOUND
EILEEN ASHLAR GARTH
ŠTERBÁK PAVOL, SK
 
 
 
 
 
VEĽKÁ CENA NÁRODNÝCH PLEMIEN 21.7.2012
GRAND PRIX NATIONAL BREEDS
Posudzovateľ / Judge: Bíroš Milan, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
641
SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ
ALAN SILVERTINA
MICENKO RASTISLAV, SK
2.
68
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK
ASLAAN LUPUS ARDOR
ZAREMBA & KACVINSKÁ, SK
3.
579
SLOVENSKÝ KOPOV
AFRO Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
KUNDRÁT MATÚŠ, SK
NAJKRAJŠÍ JEDINCI Z NEUZNANÝCH PLEMIEN 21.7.2012
NON FCI BREEDS COMPETITION
Posudzovateľ / Judge: Bíroš Milan, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
791
AMERICAN BULLDOG
DANUBE BULLS LE ROY
ÁDÁM LADISLAV, SK
2.
801
BIEWER YORKSHIRE TERRIER
HAPPY GIRL OF EXCLUSIVE TOY
NĚMCOVÁ ŠÁRKA, CZ
3.
808
MOSCOW SENTRY DOG
BOZSOKI HARCI NATASA
PUDIŠ JÁN
NAJKRAJŠÍ JEDINCI Z NEUZNANÝCH PLEMIEN 22.7.2012
NON FCI BREEDS COMPETITION
Posudzovateľ / Judge: Zembjak Jaroslav, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1427
LOUSSIANA CATAHOULA
BRIGHT BEE DEVIL´S FANG
CAKLOVÁ KARIN, SK
2.
1432
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK
FLEUR
LITVIKOVÁ LENKA, CZ
3.
-
 
 
 
JUNIOR HANDLING BIS 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge:  Konrad Tijana, SRB
 
1.
JH 5 & 20
PISOŇOVÁ NIKOL, SK
 
 
JUNIOR HANDLING BOD 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge:  Paunovič Dušan, SRB
 
1.
JH 5
PISOŇOVÁ NIKOL, SK
 
 
JUNIOR HANDLING I.KATEGÓRIA
Posudzovateľ / Judge:  Zembjaková Mária, SK
 
1.
JH 5
PISOŇOVÁ NIKOL, SK
 
 
2.
JH 26
MIKULÍNOVÁ
 
 
3.
JH 7
FRIDRICHOVÁ DRAHOMÍRA, SK
 
 
JUNIOR HANDLING II.KATEGÓRIA
Posudzovateľ / Judge:  Zembjaková Mária, SK
 
1.
JH 20
MACHÁLEKOVÁ KRISTÍNA, SK
 
 
2.
JH 16
KUNTOVÁ NADEŽDA, SK
 
 
3.
JH 28
ŠUBERTOVÁ TEREZA, CZ
 
 
JUNIOR HANDLING BOD 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge:  Danková Patrícia, SK
 
1.
JH 20
PISOŇOVÁ NIKOL, SK
 
 
JUNIOR HANDLING I.KATEGÓRIA
Posudzovateľ / Judge:  Danková Patrícia, SK
 
1.
JH 20
PISOŇOVÁ NIKOL, SK
 
 
2.
JH
HANZLOVÁ
 
 
3.
JH 19
DRŽIAK JAKUB, Sk
 
 
JUNIOR HANDLING II.KATEGÓRIA
Posudzovateľ / Judge:  Danková Patrícia, SK
 
1.
JH 24
KUNTOVÁ NADEŽDA, SK
 
 
2.
JH 11
BOBRÍKOVÁ ANGELIKA
 
 
3.
JH 12
FĽAKOVÁ ALŽBETA
 
 
  
ZÁVEREČNÉ SÚŤAŽE / FINAL COMPETITIONS - 21.-22.7.2012
  
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV / BEST COUPLE 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Cvek Miroslav, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
P 1
SOFT COATED WHEATEN TERRIER
ARMANDO MARIO DELLA QUATTROCENTO
KISS ME KEISSY KNI-YORK
ŠUBERTOVÁ PETRA, CZ
2.
P 2
SCOTTISH TERRIER
ARABELLA´S OFFICER
DANNY SUGAR BABY OF BOCK´S CLAN
DRIESCH KLAUS, D
3.
P 5
WHITE SWISS SHEPHERD
AREZZO BOHEMIA STAR MORAVEČ
CALLY OD KUNOVSKÉHO LESA
KOLÁŘIKOVÁ ZDENKA, CZ
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV / BEST COUPLE 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Ličák Ľubomír, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
P 4
ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ
HAMLET DE TRUFAS NEGRAS
KAJA Z ŠARDANU
PINTÉR EVA & KAROL, SK
2.
P 9
BARZOI
FABOLOUS ADAMON PARDÁL Z ASNANU
AVRILIA Z PALATINU MORAVIA
ZEMÁNKOVÁ ANDREA A HANA, SK
3.
P 8
DOGO ARGENTINO
NEO BLANSKÝ LES
REA BLANSKÝ LES
LUKSZOVÁ LENKA, CZ
NAJKRAJŠIE ŠTEŇA / BEST BABY 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Baka Branislav, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
249
JACK RUSSEL TERRIER
GOLDJUMP AUSTRALIAN SIMPLY THE BEST
BLAŽOVÁ NIKOLETA, SK
2.
417
AMERICAN AKITA
WOORLOCK JANIS JOPLIN
PABIN MILAN, SK
3.
783
LAGOTTO ROMAGNOLO
COCO
KADNÁROVÁ JANA, SK
NAJKRAJŠIE ŠTEŇA / BEST BABY 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Bíroš Milan, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1100
TCHIORNY TERRIER
GAVRILOVICH OGROMNY IZ BOGORODITSKO
BOCSKORÁS PAVOL, SK
2.
1182
BOULEDOGUE FRANCAIS
ENNY ZECK HAUS
STRAUSZ ERIK, SK
3.
929
DOGO ARGENTINO
BACARDI LA ROSA DE INCA
OSLANEC ĽUBOMÍR, SK
NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA 21.7.2012
BEST BREEDER´S GROUP
Posudzovateľ / Judge: Sudimák Ján, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Chovateľská stanica / Name of the kennel
Majiteľ / Owner
1.
S 2
SHETLAND SHEEPDOG
CROFTS
KJELL & TORGERSEN, N
2.
S 3
SAMOYED
 
 
3.
S 1
GOLDEN RETRIEVER
SNEH TATIER
DEPTOVÁ DANIELA, SK
NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA 22.7.2012
BEST BREEDER´S GROUP
Posudzovateľ / Judge:
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Chovateľská stanica / Name of the kennel
Majiteľ / Owner
1.
-
 
 
 
2.
-
 
 
 
3.
-
 
 
 
NAJKRAJŠÍ DORAST PES / BEST PUPPY MALE 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Borkowski Tomasz, PL
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
283
SOFT COATED WHEATEN TERRIER
HOUSE OF SOFTY ORLANDO
šUBERTOVÁ PETRA, CZ
2.
235
FOX TERRIER WIRE
MISTERIOSO SENOR BROWN
CAMPOLMI ALESSANDRO, I
3.
289
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
BLAZINSTAFF FIRE N´ICE
BOTT DANA+MARIAN, SK
NAJKRAJŠÍ DORAST PES / BEST PUPPY MALE 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Kuriš Dušan, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1207
CANICHE MOYEN MARRON
VELVET ARTEMON FOLLIE FOLLETTO
OKALOVA ZUZANA, SK
2.
955
DO-KHYI
EEGAI ARASU NOS MIU
LEŠKOVÁ MONIKA, CZ
3.
1308
LHASA APSO
YANGADOOS XPENSIVE TASTE
SINGHOVÁ ERIKA, SK
NAJKRAJŠÍ DORAST SUČKA / BEST PUPPY FEMALE 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Pogodina Viktoriya, UA
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
457
SAMOYED
ADVENTUROUS GIRL DUTCH MIRACLE
HRUŠKOVÁ STANKA, NL
2.
191
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
WITHOUT MAKEUP DE MANDRAKA
SKYGLOWS KENNEL, SK
3.
208
BULL TERRIER
AFRODITA WILD ELEMENT BULL´S
KOLESÁR DALIBOR, SK
NAJKRAJŠÍ DORAST SUČKA / BEST PUPPY FEMALE 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Kurišová Jana, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1210
CANICHE MOYEN MARRON
VELVET ARTEMON FLEUR DE CERISE
SLADEKOVÁ LUCIA, SK
2.
1206
CANICHE MOYEN BLANC
KRYSTAL WHITE YRTEP
HANZELOVÁ DANA, CZ
3.
1385
IRISH WOLFHOUND
FINNSECH REALLY IRISH
TRČALOVÁ ESTER, CZ
NAJKRAJŠÍ VETERÁN / VETERAN BIS 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Stanovský Miroslav, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
285
SOFT COATED WHEATEN TERRIER
ARMANDO MARIO DELLA QUATTROCENTO
ŠUBERTOVÁ PETRA, CZ
2.
561
RHODESIAN RIDGEBACK
AJANI AIBO
MÜLLER MIROSLAV+DANA, SK
3.
127
SHETLAND SHEEPDOG
DARK KOLYBA U GRAPY
JAGIELO ANNA, PL
NAJKRAJŠÍ VETERÁN / VETERAN BIS 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Fišman Miroslav, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
925
DOBERMANN SCHWARZ UND ROT
ATIS Z RINCELOVA
MIHOK MICHAELA, SK
2.
1192
CANICHE GRAND BLANC
EL DIABLO LADY BLACK QUEEN
SZOTÁKOVÁ DAGMAR, SK
3.
1196
CANICHE GRAND BLANC
BEREMISE ASKONA CASSOVIA
HANZELOVÁ DANA, SK
NAJKRAJŠÍ Z TRIEDY ČESTNEJ / HONORS CLASS BIS 21.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Konrad Tijana, SRB
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
451
PODENCO IBICENCO KURZHAARIG
ASIA VON WIND STAR GENERATION
DEDKOVÁ INGRID, CZ
2.
13
BEARDED COLLIE
BEARDED SZABÓ BELIX FAWN
HREŽÍK DANIEL, SK
3.
528
DALMATINER
KNOCK ON HEAVEN DOOR RAUL
LIŠKOVÁ EVA, CZ
NAJKRAJŠÍ Z TRIEDY ČESTNEJ / HONORS CLASS BIS 22.7.2012
Posudzovateľ / Judge: Darnadyová Anna, SK
 
 
Kat.č.:
Plemeno / Breed
Meno psa / Name of the dog
Majiteľ / Owner
1.
1194
CANICHE GRAND BLANC
DANAE LADY BLACK QUEEN
SZOTÁKOVÁ DAGMAR, SK
2.
1149
BICHON Á POIL FRISÉ
LEILA DANCO OF AMBER
ŠPESOVÁ NATÁLIA, SK
3.
-
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Zväz športovej kynológie Slovenskej republiky srdečne gratuluje všetkým víťazov!

Slovak Association of Sports Cynology (ZŠK-SR) congratulates to all winners!